Co to jest upadłość konsumencka?

„Upadłość konsumencka” to możliwości ANULOWANIA DŁUGÓW przez osobę fizyczną nie prowadzącą działalności gospodarczej. Do tej pory ogłosić upadłość mogły jedynie podmioty gospodarcze…. teraz się to zmieniło !!!!!!!

Kto może, a kto nie może ogłosić upadłości konsumenckiej ?

Wniosek o ogłoszenie upadłości złożyć może tylko osoba fizyczna (dłużnik), która stała się niewypłacalna wskutek wyjątkowych niezależnych od niego okoliczności (np. choroba, wypadek, zwolnienie z pracy nie z naszej winy). Z niewypłacalnością mamy do czynienia wtedy, kiedy nie wykonujemy swoich wymagalnych zobowiązań (np. nie płacimy całości lub części rat,  spóźniamy się z ich zapłatą, nie płacimy lub spóźniamy się z zapłatą rachunków za mieszkanie, gaz, prąd, telefon itp.)

Nie może ogłosić upadłości konsumenckiej dłużnik, który stał się niewypłacalny z własnej winy i nie wystąpiły nadzwyczajne okoliczności (np. choroba, wypadek). W szczególności nie może ogłosić upadłości dłużnik, który zaciągnął zobowiązanie, będąc już niewypłacalny (np. podpisał następną umowę o pożyczkę, kiedy zalega z płatnościami rat poprzedniej pożyczki) albo gdy rozwiązano umowę o pracę z dłużnikiem z jego winy lub za jego zgodą.

 

Nasza Kancelaria oferuje pomoc dłużnikowi pod kątem analizy sytuacji majątkowej oraz spełnienia przesłanek do ogłoszenia upadłości konsumenckiej a co za tym idzie skutecznego oddłużenia . Sporządzamy wnioski o ogłoszenie upadłości oraz przeprowadzimy dłużnika przez zawiłe procedury tego postępowania oddłużeniowego. W obliczu zmian jakie zostały zaproponowane do ustawy prawo upadłościowe i naprawcze, pojawiają się nowe możliwości oddłużenia osób fizycznych co pozwala na skuteczne wyjście z długów.

Koszt przeprowadzenia procesu upadłości konsumenckiej to 800 zł jednorazowej opłaty.

Dla tych którzy uważają że to za niska cena proponujemy 5000 zł . Cena dla rozrzutnych :-):-)))))

Naszym zadaniem jest pomóc a nie dobić finansowo.

Skontaktuj się z nami w celu konsultacji  783 60 40 30 email:   biuro@komornikstop.pl