Księga Gości

 

Wyraź swoją opinię po skorzystaniu z naszych usług.
Dzwoń i pytaj.
Rozmowa nigdy nic nie kosztuje a może wiele wyjaśnić.

Jeżeli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z nami poprzez e-mail

biuro@komornikstop.pl
lub telefonicznie

783 60 40 30

Zastanawiasz się, czy jest jakaś możliwość pozbycia się komornika sądowego?

Oczywiście – pomożemy Ci znaleźć na to sposób! Nasz doświadczony zespół prawników w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowanie podejmie się każdej sprawy, począwszy od spraw związanych z różnorodnymi pismami odwoławczymi, aż po kompleksową wiedzę, jak nie dać się zastraszyć i oszukać przez komornika!

Zachęcamy do kontaktu! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zostawienia wypowiedzi w Księdze Gości 


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(230)
(140) Andrzej 02.08.2015

Upadłość ogłoszona. Trochę maglowała mnie sędziana ale było dokładnie tak jak mi powiedzieliście. Jesteście specjalistami w swojej dziedzinie i niech mój przykład to potwierdza. Mój przypadek beznadziejny jak mniemam potwierdza skuteczność waszej pomocy. Skaczę pod chmury bo zaczynam od początku.Dziękuję bardzo

(139) Bogusława 20.07.2015

Walczyliśmy i walczyliśmy i w końcu Euro Bank zgodził się na ugodę. Długa walka ale się opłaciło. Wielkie dzięki za wytrwałość i znoszenie mojej niecierpliwości.

(138) Wiktor 05.07.2015

Bez waszej pomocy moje mieszkanie zlicytowałby komornik. A ja głupi myślałem że jak będę fer względem komornika to i on postąpi tak samo. Głupota ludzka nie ma granic. Wielkie dzięki.

(137) Małgorzata 27.06.2015

Dziękuję za przeprowadzenie procesu upadłości konsumenckiej. Rozpoczynam wszystko od nowa. 100-krotne dzięki.

(136) Elżbieta 13.06.2015

Spółdzielnia z którą wojowałam a raczej próbowałam się dogadać w końcu ujarzmiona i to dzięki wam. Serdecznie dziękuję. Moje mieszkanie uratowane a komornika niech się ....

(135) Marcin 01.06.2015

Bez waszej pomocy do dzisiaj byłbym w czarnej dupie. Firma windykacyjna zamęczyłaby mnie psychicznie. Szczeże mówiąc myśli samobójcze to było to co brałem za wyjście ale daliście mi kopa i teraz dopiero widzę co bym straciła i kogo bym tak na prawdę zawiódł.
Należy się wam wielkie DZIĘKUJĘ

(134) Janusz 26.05.2015

Sprawa raczej zwyczajna. Dług w spółdzielni - zaległość za czynsz. Komornik i licytacja mojego mieszkania. Pierwsza licytacja się nie odbyła zgodnie z waszymi wskazówkami. Podjeliście się jak dla mnie niemożliwego zadania czyli odwołania licytacji i doprowadzenia do ugody ze spółdzielnią. Szkoda że nie widzieliście mojej miny jak dostałem telefon od prezesa że wysłał odpowiedz na ugodę z warunkami które mogłem regulować. Brak mi słów by wyrazić wdzięczność za waszą pomoc. Będę polecał Was każdemu.

(133) Jan 17.05.2015

Komornik dokonał zajęcia rzeczy należących do mojej osoby mimo że pokazałem mu wszystkie papiery co do potwierdzenia własności. Oczywiście olał to i oznajmił mi że ma te dokumenty w DUPIE. Kultura przede wszystkim. Chyba nikogo z zainteresowanych to nie dziwi. I tu do akcji wkracza wasza kancelaria. Po miesiącu mamy następującą sytuację. Komornik zjebany jak pies przez sędziego na rozprawie ( skarga na komornika ) , rzeczy zwrócone z pocałowaniem ręki i do dnia dzisiejszego święty spokój w pakiecie. Samo dziękuję i ten komentarz to za mało za to co zrobiliście.

(132) Wiesław 10.05.2015

Jako przedstawiciel społeczeństwa zwanego FRANKOWICZE mam ogromną satysfakcję być osobnikiem który przeszedł skutecznie proces upadłości konsumenckiej. Coś za coś jak to w życiu ale teraz mogę żyć bez bagażu który co chwila rośnie z kursem a moje zdrowie psychiczne spada. Gratuluje WAM bo to wasza zasługa.

(131) Bogumiła 01.05.2015

Licytacja dotycząca mojego mieszkania skutecznie odwołana, a sędzina nadzorująca licytację była tak wściekła na komornika że aż żal było na to wszystko patrzeć. Bardzo dziękuję za poprowadzenie mnie krok po kroku.