Księga Gości

 

Wyraź swoją opinię po skorzystaniu z naszych usług.
Dzwoń i pytaj.
Rozmowa nigdy nic nie kosztuje a może wiele wyjaśnić.

Jeżeli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z nami poprzez e-mail

biuro@komornikstop.pl
lub telefonicznie

783 60 40 30

Zastanawiasz się, czy jest jakaś możliwość pozbycia się komornika sądowego?

Oczywiście – pomożemy Ci znaleźć na to sposób! Nasz doświadczony zespół prawników w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowanie podejmie się każdej sprawy, począwszy od spraw związanych z różnorodnymi pismami odwoławczymi, aż po kompleksową wiedzę, jak nie dać się zastraszyć i oszukać przez komornika!

Zachęcamy do kontaktu! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zostawienia wypowiedzi w Księdze Gości 


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(230)
(150) Natalia 21.11.2015

Witam wszystkich niedowiarkow.Właśnie ogłoszono u mnie upadlosc.Dzięki Państwa pomocy na nowo się narodzilam. Ogromne dzieeeeekiiiii.

(149) Marcin 03.11.2015

Getin Bank , chyba najtrudniejszy bank w negocjacjach ujarzmiony. Ugięli się pod naciskiem waszych działań a już straciłem nadzieję. Dziękuję i pozdrawiam całą waszą kancelarię.

(148) Wiesława 30.10.2015

Chciałabym bardzo podziękować za pomoc jaką od was uzyskałam w sprawie mojej egzekucji komorniczej. Płacąc do komornika przez 3 lata zmarnowała więcej pieniędzy niż wynosił mój dług do wierzyciela. Porażka moja ale w odpowiednim czasie z waszą pomocą udało się doprowadzić do ugody i po problemie. Bardzo dziękuję

(147) Dorota 19.10.2015

Upadłość ogłoszona :-))) .10 minut na rozprawie i wyszłam cała w skowronkach z decyzja pozytywną. Teraz rozpoczynam swój nowy początek. Dziękuję z całego serca za pomoc, profesjonalizm i cierpliwość względem mojej osoby.

(146) 11.10.2015 marzena

po 2 latach szarpania sie z komornikiem i dlugami od wczoraj jestem uwolniona z dlugow!wszystko dzieki waszej pomocy!DZIEKUJE SERDECZNIE PANU PRZEMKOWI I SLAWKOWI ZA POMOC JESTESCIE NAJLEPSI!BEDE POLECAC WASZE BIURO KAZDEMU KTO JEST W TRUDNEJ SYTUACJI.OGROMNE DZIEKI!!!!!!!!!!!!!!!

(145) Bogusława 21.09.2015

Dołączam do grona upadłych.Wszystko dzięki wam. Dziękuję i postaram się odwdzięczyć reklamując wasze usługi.

(144) Maria 12.09.2015

Jak widzę nie jestem pierwsza a już na pewno nie ostatnia która uzyskała upadłośc konsumencką. Syndyk OK. Decyzja sądu w miesiąc. Dziękuje za wszystko

(143) Jadwiga 30.08.2015

Dzisiaj na licytacji mojej nieruchomości zabiłam klina komornikowi że aż się zagotował. Baran liczył na naiwną osobę owładniętą strachem. Paradoksalnie tak było ale po tym jak wy a konkretnie Pan Przemek zabrał się za mnie i ustawił mnie do pionu od razu poczułam się pewniej. Takiej energii do walki mi trzeba było. Trzeba ruszyć tyłek i działać - taka informacja musiała do mnie dotrzeć. Uzbrojona w wiedzę która jak się okazało na miejscu zaskoczyła komornika i wytknęłam mu wszystkie braki i zaniedbania poparte stosowną dokumentacją ( od samego początku ją miałam ale nie wiedziałam jak jej użyć ) spraw utknęła w martwym punkcie. Teraz negocjacje z wierzycielem oczywiście za waszą pomocą. Dzięki za wszystko.

(142) Robert 21.08.2015

Właśnie dzisiaj odbyła się moja rozprawa o ogłoszenie upadłości i wiecie co UDAŁO SIĘ :-)))) Kilka pytań od sędziego oraz złożenie przysięgi i po sprawie. Z wami to poszło tak sprawnie że aż dziw że ludzie wątpią ale co się dziwić ja też byłem sceptykiem . Można powiedzieć że BRAWO JA. Jeszcze raz dziękuję. Opłaciło się.

(141) 15.08.2015 Oleg

Wasza nieoceniona pomoc i wiedza uchroniła moją rodzinę przed licytacją i to na 2 tyg przed wysnaczonym terminem. Zdaje sobie sprawę że gdybym działał wczesniej oszczędziłbym sporo nerwów mojej rodzienie ale nie jest to łatwe jak nie posiada się waszej wiedzy. Nie zapomne wam pomocy jaką mi udzieliliście