Księga Gości

 

Wyraź swoją opinię po skorzystaniu z naszych usług.
Dzwoń i pytaj.
Rozmowa nigdy nic nie kosztuje a może wiele wyjaśnić.

Jeżeli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z nami poprzez e-mail

biuro@komornikstop.pl
lub telefonicznie

783 60 40 30

Zastanawiasz się, czy jest jakaś możliwość pozbycia się komornika sądowego?

Oczywiście – pomożemy Ci znaleźć na to sposób! Nasz doświadczony zespół prawników w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowanie podejmie się każdej sprawy, począwszy od spraw związanych z różnorodnymi pismami odwoławczymi, aż po kompleksową wiedzę, jak nie dać się zastraszyć i oszukać przez komornika!

Zachęcamy do kontaktu! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zostawienia wypowiedzi w Księdze Gości 


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(230)
(160) Monika 05.02.2016

Jupiii . Kredyt Inkasso zdobyte. Zadłużenie które kupili od innego wierzyciela zodzili się rozłożyć na dogodne dla mnie raty a na dodatek mam na umowie ugody że anulują odsetki i kwoty wpłacane zaliczane będą na poczet kwoty głównej w pierwszej kolejności. Szok i nie dowieżanie. Dziękuję szczególnie Panu Przemkowi. Tak konkretnego człowieka dawno nie spotkałam.

(159) Bogusław 02.02.2016

Miło mi podzieliścię cudowną informację a chodzi o skutecznie wniesiony wniisek o upadłość . Jedna rozprawa, 5 minut przemowy sędziego i po strachu. To tylko i wyłącznie wasza zasługa. Z wyrazami szacunku i podziękowaniami za waszą pracę.

(158) Jan 24.01.2016

Dzisiaj odwiedził mnie syndyk wyznaczony przez sędziego na posiedzeniu o upadłości która została mi przyznana. Żadnych uzupełnienie, żadnych problemów z syndykiem. To wszystko zasługa waszej pomocy, prowadzenia i wiedzy jaką żeście mi przekazali. Szczególne podziękowania dla Pana Przemka za konkretne podejście do mojej osoby.

(157) Wiesia 18.01.2016

Mój kłopot rozpoczyna się w momencie sprzedaży moje długu do Kredyt Inkasso. Moje próby ułożenia się na spłatę w ratach to koszmar. Nic do nich nie docierało. Do czasu waszej pomocy. Nie wiem jak wy to robicie ale po miesiącu , bez zbędnego owijania i motania została zawarta ugoda na warunkach które mogłam zaakceptować bez wyrzeczeń. Szok i niedowierzanie chociaż po waszych opiniach można było się tego spodziewać.

(156) Arkadiusz 15.01.2016

Właśnie dzisiaj miałem posiedzenie w sprawie upadłości . Wrażenia z sali sądowej - kilka pytań w stylu a dlaczego i po co. Praktycznie wszystkie odpowiedzi sędzia miała we wniosku który mi przygotowaliście więc zbyt wielu wątpliwości nie mógł mieć. Decyzja pozytywna, upadłość ogłoszona więc czekam na syndyka. Wielkie dzięki za pomoc.

(155) Robert 07.01.2016

W końcu udało się uzyskać upadłość w mojej sprawie. Kilka kancelarii zniechęciło mnie a kosztami dobili. Udało sie i za to dziękuje wam. Panie Przemku jest Pan CUDOTWÓRCĄ.

(154) Anna 02.01.2016

Nowy rok to nowy początek. Wy i wasza nieoceniona pomoc, kompetencja podejściu do problemu i dostępność pozwoliły mi uporać się z licytacją mojego mieszkania. Spokojniej patrzę w przyszłośc i to tylko dzięki waszej pomocy. Dziękuję bardzo za pomoc

(153) Mirosław 30.12.2015

Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla całej waszej ekipy . Z wami łatwiej ogarnąć codzienne problemy.

(152) Jerzy 05.12.2015

Przejrzysta i kompetentna pomoc. Oszczędziliście mi nerwów i latania po bankach co i tak nie miałoby szans powodzenia. Dzięki waszej pomocy zrozumiałem gdzie popełniałem błąd. Ogromne dziekuje dla was. Pozdrawiam Jerzy

(151) Marek 30.11.2015

Szybko, rzeczowo a przede wszystkim konkretnie.Renegocjacja umowy przebiegła niesamowicie bezproblemowo.Problem był ale już go nie ma. Pozostał spokój. Dziękuję