Księga Gości

 

Wyraź swoją opinię po skorzystaniu z naszych usług.
Dzwoń i pytaj.
Rozmowa nigdy nic nie kosztuje a może wiele wyjaśnić.

Jeżeli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z nami poprzez e-mail

biuro@komornikstop.pl
lub telefonicznie

783 60 40 30

Zastanawiasz się, czy jest jakaś możliwość pozbycia się komornika sądowego?

Oczywiście – pomożemy Ci znaleźć na to sposób! Nasz doświadczony zespół prawników w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowanie podejmie się każdej sprawy, począwszy od spraw związanych z różnorodnymi pismami odwoławczymi, aż po kompleksową wiedzę, jak nie dać się zastraszyć i oszukać przez komornika!

Zachęcamy do kontaktu! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zostawienia wypowiedzi w Księdze Gości 


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(230)
(170) Wiktor 27.04.2016

Jestem pod ogromnym wrażenie waszego profesjonalizmu, wiedzy i podejścia do dłużnika. Takiej dawki poztywnej enegi jaką otrzymałem od was włanie mi brakowało. Ugoda z wierzycielem uratował moje mieszkanie mimo że sam próbowałem to zrobić, niestety bezskutecznie. Jeszcze raz dziękuje za pomoc

(169) Teresa 15.04.2016

Licytacja odwołana a komornika wierzyciel pozbył się tak szybko jak go powołał. Dziękuje za profesjonalizm i cierpliwe podejście do takiego nerwusa jak ja.

(168) Danuta 06.04.2016

Dziękuję za pordy prawne jakie udzieliliście mi. Bardzo konkretnie, zrozumiale przekazana wiedza i za darmo. Niestety ale dzięki wam zrozumiałem jak dawałam się rolować i ile kasy komornik zmarnował defacto przeze mnie.
Niewiedza kosztuje. Jeszcze raz dziękuję.

(167) Elżbieta 30.03.2016

Dzisiaj moja upadłość konsumencka stała się faktem. Rozprawa i ogłoszenie werdyktu to była najprzyjemniejsze 30 min jakie miałam na sali sądowej. Panie Przemnku jest Pan códotwórcą. Polecac będę Pana w wszystkie sposoby.

(166) Sławek 25.03.2016

Dzisiaj otrzymałem wyczekiwaną odpowiedz od GetBack który męczył mnie do ostatnich dni. Decyzja odnosnie ugody, odwołania egzekucji i szansę na ludzkie spłacanie.Dawno bez was bym odpuścił i dał sobie spokój. Dziękuję

(165) Arleta 17.03.2016

Trudno obracać sie w kwestii prawa kiedy na głowie komornika, windykacja i infolinia wierzyciela. Szok i pętla na szyję. Takie podejście do pewnego czasu towarzyszyło także mi ale dostała kopniaka porządnego po kontakcie z waszą kancelarią. Tego potrzebowałam. Pewne sprawy są nie do załatwienia działając samemu. Szacunek za waszą pracę.

(164) Wiesława 14.03.2016

Dzięki waszej kancelarii udało się ochronić moją nieruchomość przed licytacja za co bardzo chciałam podziękować. Wiedza i podejście jakie zaoferowaliście mi jest nieoceniona. Bardzo dziękuję za wsparcie.

(163) Jan 11.03.2016

Mój dług odkupiła firma windykacyjna która to z kolei reprezentuje Asekuracja z Sopotu. Kontakt z ich strony to ciągłe straszenie i wprowadzanie w błąd a za razem wyciąganie ciągłe kasy. Ich działania wpędziły mnie w zapaść psychiczną i powiem szczerze nie widziałem wyjścia z tej sytuacji. Znalazłem waszą kancelarię i wystarczyły 2 miesiące a w telefonach cisza, brak windykatorów na klatce schodowej dobijających się do moich drzwi. Cud .Na piśmie a nie ustnie mam ugodę z harmonogramem spłaty. Więc jednak można ale trzeba mieć wiedzę i umiejętności w tych sprawach. Dziękuję za waszą pomoc i wsparcie. Szczególne pozdrowienia dla Pana Przemysława za konkretne podejście i profesjonalizm jakim wykazał się zajmując się moją sprawą. Pozdrawiam

(162) Michał 07.03.2016

Własnie wczoraj otrzymałem informacje ze udało mi się otrzymać upadłość konsumencka Jestem bardzo szczęśliwy zaczynam nowe życie dziękuje za wasza pomoc pozdrawiam

(161) Halina 26.02.2016

Mój wierzyciela uporczywie odmawiał mi porozumienia które jak później się okazało nie mogło być zawarte ze mną z powodu braku zaufania które oczywiście zawaliłam. Nie wiem dlaczego tak długo nie mogłam pojąc że to właśnie kwestia zaufania przy ugodzie jest kluczowym elementem. To wy sprawiliście że niedostępne dla mnie stało sie realne. Ugoda jest, spłacam w ratach i to bez komornika czyli dokładnie to do czego dążyłam ale bezskutecznie. Dziękuję za waszą pomoc.