Księga Gości

 

Wyraź swoją opinię po skorzystaniu z naszych usług.
Dzwoń i pytaj.
Rozmowa nigdy nic nie kosztuje a może wiele wyjaśnić.

Jeżeli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z nami poprzez e-mail

biuro@komornikstop.pl
lub telefonicznie

783 60 40 30

Zastanawiasz się, czy jest jakaś możliwość pozbycia się komornika sądowego?

Oczywiście – pomożemy Ci znaleźć na to sposób! Nasz doświadczony zespół prawników w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowanie podejmie się każdej sprawy, począwszy od spraw związanych z różnorodnymi pismami odwoławczymi, aż po kompleksową wiedzę, jak nie dać się zastraszyć i oszukać przez komornika!

Zachęcamy do kontaktu! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zostawienia wypowiedzi w Księdze Gości 


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(230)
(180) Julia 24.08.2016

Dziękuję za odwołanie licytacji i doprowadzenie do ugody z wierzycielem. Dzięki wam nie straciłam dachu nad głową.

(179) Sławomir 15.08.2016

Wasza wiedza , podejście i umiejętność pomocy zaskoczyła mnie pozytywnie. Potrzebowałem takiego kopniaka i logicznego ukierunkowania na rozwiązanie problemu. Pozdrowienia dla Pana Przemysława.

(178) Agnieszka 02.08.2016

Komornika w mojej sprawie złamał chyba wszystkie możliwe przepisy. Oczywiście ja nie widziałam tego bo na przepisach się nie znam ale to w jaki sposób dostał po dupie po waszej ingerencji pokazuje że znajomość prawa to podstawa. Wielkie dzięki za pomoc.

(177) 21.07.2016

Terror jaki zafundował mi komornik jest nie do opisania. Psychicznie nie dawałam rady a już o logicznym myśleniu nie było mowy do czasu kontaktu z wami i skutecznej współpracy. Powinniście prowadzić także poradnie psychologiczną bo wsparcie jakie od was otrzymałam dało mi siłę do zebrania sie i działania. Bardzo dziękuję .

(176) Miłosz 12.07.2016

Dzięki waszej pomocy licytacja mojego mieszkania nie doszła do skutku a to z kolei dało mi szansę na działanie. To dzięki waszej pomocy dogadałem sie z wierzycielem i teraz mam klarowną sytuację do spłaty. Panie Przemku jest Pan mistrzem,fachowcem w swojej dziedzinie. Pozdrawiam.

(175) Alina 30.06.2016

Kompetencja, rzetelna wiedza i podejście do mojej osoby względem problemu z którym sie kontaktowała była nieoceniona. Porada prawna darmowa i 100 % trafna. Szok . Dziękuję.

(174) Paulina 21.06.2016

Bardzo duże podziękowanie dla Pana Przemysława. Wczoraj ogłoszona została moja Upadłość-Upadłość która nie miała by szans gdyby nie pomoc słowa otuchy a czasem postawienie do pionu przez Pana Przemka.... Panie Przemku bardzo dziękuję za rade poradę za odpowiedz na milion histerycznych e-maili ....(173) Maria 29.05.2016

Panie Przemku jest Pan profesjonalista w swojej dziedzinie. Bez Pana wiedzy straciłabym dach nad głową nie mówiąc już o tym że komornika robił mi wodę z mózgu . Głupia myślałam że on jest po to żeby odzyskać należności dla wierzyciela. Naiwność kosztuje i ja o mało co nie zapłaciłabym najwyższej ceny. Jest Pan cudotwórcą. Polecam wszystkim Pana Przemka.

(172) Janusz 17.05.2016

Gdyby nie wasza pomoc narobiłbym sobie jeszcze więcej kłopotów niż mam. To że jesteście do dyspozycji non stop dawało i daje mi dużą dawkę komfortu. Niestety ale brutalnie uświadomiliście mi mój brak wiedzy na temat moich prawa a to już jest i będzie nauczką na przyszłość. Niewiedza i strach to najgorsze co może człowieka spotkać. Dziękuję

(171) Dariusz 05.05.2016

Z waszą pomoca ogłosiłem upadłość konsumencką i z sytuacji bez wyjścia i bez przyszłosci rozpoczynam wszystko od nowa. To dzięki waszej pomocy mogę patrzeć w przyszłość z nadzieją i spokojem a nie ze strachem i przygnembieniem. Nie ma słów które oddałyby moja wdzięczność za pomoc jaka mi okazaliście. Dziękuje bardzo