Księga Gości

 

Wyraź swoją opinię po skorzystaniu z naszych usług.
Dzwoń i pytaj.
Rozmowa nigdy nic nie kosztuje a może wiele wyjaśnić.

Jeżeli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z nami poprzez e-mail

biuro@komornikstop.pl
lub telefonicznie

783 60 40 30

Zastanawiasz się, czy jest jakaś możliwość pozbycia się komornika sądowego?

Oczywiście – pomożemy Ci znaleźć na to sposób! Nasz doświadczony zespół prawników w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowanie podejmie się każdej sprawy, począwszy od spraw związanych z różnorodnymi pismami odwoławczymi, aż po kompleksową wiedzę, jak nie dać się zastraszyć i oszukać przez komornika!

Zachęcamy do kontaktu! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zostawienia wypowiedzi w Księdze Gości 


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(230)
(190) Elżbieta 23.11.2016

Komornik odwołany a wam należy się dosadne Dziękuje Bardzo za pomoc, negocjacje i obniżenie kosztów.

(189) Marek 09.11.2016

Właśnie odebrałem postanowienie podważające operat szacunkowy zrobiony przez komornika. Gdyby nie wasza pomoc skubaniec zaniżyłby cenę za moje mieszkanie o prawie 120 000 zł. Bezprawie ale co się dziwić to Polska. Dziękuje i kontynuujemy współpracę.

(188) Maria 05.11.2016

Decyzja z sądu odnośnie upadłości jest POZYTYWNA .Nawet nie wyobrażacie sobie jak się cieszę że udało się bez problemu przeprowadzić ten proces ale bez Pana Sławka byłoby kiepsko. Cud że udało się mi trafić na waszą kancelarie. Super Super Super.

(187) Tadeusz 29.10.2016

Wykonałem do waszej kancelarii chyba 100 telefonów . Informacje które mi udzieliliście otworzyły mi oczy na stan mojej sprawy. Nie były to rozmowy łatwe a czasami bardzo konkretne ale teraz wiem że głaskaniem po głowie nic się nie załatwi. Dostałem porządnego kopniaka ale dzięki temu teraz mogę powiedzieć że widze rozwiązanie mojego problemu na horyzoncie. Jesteście wielcy.
Szacun za to co robicie.


(186) Anna 18.10.2016

Panie Przemku jest Pan cudotwórcą :-) Dzięki Pana zaangażowaniu ugoda z BPH podpisana a komornika odwołany. Spłacam i zrobię wszystko żeby tym razem tego nie zepsuć. Dziękuje bardzo.

(185) Jagoda 12.10.2016

Bez waszej pomocy komornik i jego działania doprowadziłyby mnie do skraju wytrzymałości. Daliście mi siłę, nadzieje i realnie nowy rozdział w moim życiu. Po stokroć dziękuje za waszą pracę.

(184) Teresa 27.09.2016

Dzięki zaangażowaniu Pana Przemysława udało się podpsiac ugodę z wierzycielami i nie doprowadzić do licytacji mojego domu. Moja radość jest nie do opisania. Panie Przemku jeżeli Pan to przeczyta bardzo Panu dziękuje. Jest Pan cudowny.

(183) Krystyna 15.09.2016

Własnie odebrałam miłą informację a konkretnie pismo z sądu odnośnie mojej upadłosci i od razu biegne wam podziękowac za ciepliwość jaką mnie obdarzyliście. Czekam już tylko na kontakt z sundykiem i po sprawie. Jeszcze raz dziękuje. Będe was polecać kazdemu kto ma podobną sytuację jak moja.

(182) Andrzej 09.09.2016

Własnie ogłoszono mi upadłość konsumenta. W moim przypadku dzięki oczywiście waszej kancelarii i Panu Przemkowi wystarczyła jedna rozprawa i po 30 dniach finał. Moje szczęscie i niedowierzanie eksplodowało wraz z decyzją sądu. Gorąco polecam i będę polecał waszą kancelarię. W upadłosci jesteście dla mnie specjalistami. Dziękuje.

(181) Jerzy 01.09.2016

Kompetentna pomoc, merytorycznie przekazana i co najważniejsze skuteczna. Polecam Jerzy