Księga Gości

 

Wyraź swoją opinię po skorzystaniu z naszych usług.
Dzwoń i pytaj.
Rozmowa nigdy nic nie kosztuje a może wiele wyjaśnić.

Jeżeli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z nami poprzez e-mail

biuro@komornikstop.pl
lub telefonicznie

783 60 40 30

Zastanawiasz się, czy jest jakaś możliwość pozbycia się komornika sądowego?

Oczywiście – pomożemy Ci znaleźć na to sposób! Nasz doświadczony zespół prawników w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowanie podejmie się każdej sprawy, począwszy od spraw związanych z różnorodnymi pismami odwoławczymi, aż po kompleksową wiedzę, jak nie dać się zastraszyć i oszukać przez komornika!

Zachęcamy do kontaktu! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zostawienia wypowiedzi w Księdze Gości 


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(239)
<
(9) Alina 08.08.2012

Komornicy to jest organizacja przestępcza popierana przez totalitarne dzikie panstwo .Polecam ten serwis.Rzetelne podejście do problemu i szybka pomoc.

(8) Andrzej 05.08.2012

mam kredyt w banku we frankach i pomimo regularnego spłacania moje zadłużenie się nie zmniejsza a rośnie,mam raty malejące i stoję w miejscu od 5 lat! To dopiero przekręt.Reguły systemu bankowego do zmiany!Ale wy daliście rade i komor stracił pracę heheh

(7) Sławek 02.08.2012

Drodzy dłużnicy,szkoda Waszych nerwów,w tym kraju nigdy dobrze nie będzie,nigdy z normalnej i uczciwej pracy człowiek się niczego nie dorobi.Dzieki wam udało mi sie zastopować komornika który działaniami przypominał gestapowca.Jeszcze raz dzięki wielkie.

(6) dłużnik 24.07.2013

Polska to nadal dziki kraj i zmienia się w zastraszającym tempie.Sępy to komornicy,windykatorzy i sądy a w tle wyprane w Vizyrze banki z ich lichwiarskimi procentami.Ten mafijny proceder akceptowany przez układ rządzący trwa i ma się coraz lepiej.

(5) Ela Zięba 09.07.2012

Szybko,profesjonalnie i konkretnie a przede wszystki skutecznie SZCZERZE POLECAM

(4) Paweł 02.07.2012

super polecam

(3) Paweł Ostaszewski 30.06.2012

Dziękuje wam za uświadomienie mi, że tracenie zdrowia na komornika nie ma najmniejszego sensu. Sprawa była dla mnie totalnym kosmosem ale dzieki wam udało się całość wyprostować. Jeszcze raz wielkie dzięki.Polece was na pewno .

(2) annamaria 29.06.2012

własnie się dowiedziałam że odsetki komornicze od kwoty 12,24 zł-wynoszą mnie prawie 500 zł.Ludzie-gdzie ja żyje?

(1) chorapolska.pl 27.06.2012

popieram takie działanie aby pomóc ludziom w wojnie z Komornikiem ja tez miałem małe malutkie konflikty ale jak na razie sobie poradziłem jednak nie wiadomo co przyniesie nam los może też się zgłoszę do was o pomoc najbardziej irytuje mnie fakt że banki dają kasę bez szczegółowego sprawdzenia klienta a potem wielce zdziwione że są problemy banki powinny być bardziej odpowiedzialne za niespłacane kredyty A gro komorników powinno się za ich działania pozamykać w więzieniach jak przestępcy

<