Księga Gości

 

Wyraź swoją opinię po skorzystaniu z naszych usług.
Dzwoń i pytaj.
Rozmowa nigdy nic nie kosztuje a może wiele wyjaśnić.

Jeżeli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z nami poprzez e-mail

biuro@komornikstop.pl
lub telefonicznie

783 60 40 30

Zastanawiasz się, czy jest jakaś możliwość pozbycia się komornika sądowego?

Oczywiście – pomożemy Ci znaleźć na to sposób! Nasz doświadczony zespół prawników w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowanie podejmie się każdej sprawy, począwszy od spraw związanych z różnorodnymi pismami odwoławczymi, aż po kompleksową wiedzę, jak nie dać się zastraszyć i oszukać przez komornika!

Zachęcamy do kontaktu! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zostawienia wypowiedzi w Księdze Gości 


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(230)
(40) Piot FSW 24.12.2012

Zdrowych Pogodnych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla Całej obsady KomonikSTOP oraz Szczęśliwego nowego roku 2013 ogółem wszystkiego co dobre i najlepsze oraz składam podziękowania że dzieki Wam zaczełem inaczej patrzeć na codzienne życie jeszce raz dziękuje i pozdawiam serdecznie

(39) Kuba 19.12.2012

Szybka akcja i dzięki pomocy pana Przemysława komornik musiał obejśc się smakiem, a dokładnie naliczyć poprawnie swoje koszta, które nagle okazały się 4 razy mniejsze. Polecam

(38) Janek 13.12.2012

Polecam ! Profesjonaliści

(37) Emil 11.12.2012

Dziękuję bardzo Panie Przemku. Właśnie wróciłem z posiedzenia Sądu. Sprzeciw który Pan dla mnie napisał spowodował, że nakaz zapłaty został uchylony w całości. Do końca nie wierzyłem w jakieś przedawnienie roszczenia. Firma windykacyjna mnie w tym utwierdzała. Od dzisiaj zaczynam żyć od nowa po prawie 10-ciu latach przeprawy z oszustami.

(36) Milena 10.12.2012

Szczerze polecam ta stronę dobry kontakt, szybka odpowiedz i pełen profesjonalizm. W sądzie poszło tak jak mówił Pan Sławek. Dziękuje Panie Sławku z całego serca i liczę na dalsza współprace. Największe wyrazy szacunku.

(35) Dorota 10.12.2012

Dzisiaj bardzo się zdziwiłam, gdy zobaczyłam kartkę od wypłaty i odciągniętą kwotę na komornka. Nie otrzymałam żadnego sądowego nakazu zapłaty, nie otrzymałam żadnego pisma od komornika wzywającego do zapłaty, ani nie otrzymałam powiadomienia od komornika, że zajął mi pensję. Jutro rano bedę wyjaśniać w kadrach o co chodzi, ale co zrobić jeśli komornik rzeczywiście zajął mi wynagrodzenie bez nakazu sądowego?

(34) Angela 09.12.2012

kilka dni temu w moim mieszkaniu pojawił sie komornik.chodzi o dlug męża.męza w czasie wizyty komornika nie bylo.komornica przyszła z papierami o zajęcie samochodu, którego mąż jest współwłaścicielem w 1/3.tak jak pisalam męża nie było w domu.komornik wycenił samochód na 2500zł na podstawie swojego widzimisie nie widząc go.auto jest warte minimum 4000zł podpisalam papier jako dozorca i świadek.komornik chce papiery od auta tzn skserowac dowód rejestracyjny. po co mu to??

(33) Dłużnik 27.11.2012

trzeba każdemu kto ma problem z komornikiem polecać ta stronę

(32) Seba 26.11.2012

Popieram waszą pracę choc komornik jako przeciwnik to nie lada przeciwnik.Co chwila ukazują sie artukuły dotyczące przekrętów jakie walą komornicy.Szok że można tak okradać ludzi pod przykrywką prawa.Polska to dziki kraj. Ps. Fajna stronka na facebook-u ;-)

(31) Długi z których chyba juz nie wyjdę 21.11.2012

Mam dług opiewający na 18 tysięcy z czego 8 to już same odsetki. Mój dług już jest w drugiej firmie windykacyjnej, zaraz trafi do kolejnego komornika. Ciekawe ile razy można sprzedawać dług i ile razy zmieniać komornika, za każdym razem dodając monstrualne odsetki zarówno w firmie windykacyjnej, jak i u komornika