Księga Gości

 

Wyraź swoją opinię po skorzystaniu z naszych usług.
Dzwoń i pytaj.
Rozmowa nigdy nic nie kosztuje a może wiele wyjaśnić.

Jeżeli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z nami poprzez e-mail

biuro@komornikstop.pl
lub telefonicznie

783 60 40 30

Zastanawiasz się, czy jest jakaś możliwość pozbycia się komornika sądowego?

Oczywiście – pomożemy Ci znaleźć na to sposób! Nasz doświadczony zespół prawników w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowanie podejmie się każdej sprawy, począwszy od spraw związanych z różnorodnymi pismami odwoławczymi, aż po kompleksową wiedzę, jak nie dać się zastraszyć i oszukać przez komornika!

Zachęcamy do kontaktu! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zostawienia wypowiedzi w Księdze Gości 


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(230)
(50) Monika 23.03.2013

E-sąd tak popoulary w naszych czasach chiał mnie wykołowac na 37 000 zł.Uf cisnienie miałam wysokie jak sie o tym dowiedziałam tym bardziej że ni huhu nie znam się na tych rzeczach.Panowie stokrotne dzięki za waszą pomoc i wiedzę.Macie u mnie reklamę wśród moich znajomych.

(49) Viola 13.03.2013

mój mąż ma konto w banku i kilka dni temu na koncie pojawila się suma 8 222 złale na minusie i okazalo się że to komornik a dziś zostało przelane wynagrodzenie w wysokości 1790zł i suma zadłuzenia zmniejszyła się o te 1790 zł czy komornik mogł zając cale wynagrodzenie?

(48) Ania 08.03.2013

Czy jeśli komornik wszedł mi na pensje za nie zapłacony mandat to czy przez to mogę nie dostać kredytu w banku?

(47) Marcin Dorota 26.02.2013

straciłem prace utrzymuje mnie żona mamy dwoje dzieci w wieku szkolnym komornik dobrał nam się do tyłka i zostawia marne 1080 zł na 4 osoby teraz jeszcze zabierze ulge na dzieci i nie mam za co do szkoły ubrać co za kraj proszę o pomoc

(46) Jan Florkiwicz 18.02.2013

Panie Sławku Pan to powinien chyba być psychologiem. Dzięki Pana podejściu każdy dzień przestał być ciągłym strachem i obawą o wizytę komornika. Pierwszy krok został zrobiony. Komornik pa pa .Teraz konsekwentnie trzymać sie ugody z wierzycielem i spłacać swoje długi. Pozdrawiam ;-)

(45) Piter 12.02.2013

Dzięki wam ma wolna głowę od problemów, większą wiedzę i chyba nawet jestem zdrowszy. Tak wiem nie świadczycie usług lekarskich ale mój spokój wewnętrzny przedkłada sie na mniejszy stres. Dołożę wszelkich starań w działaniach poczty pantoflowej żeby powiedzieć o was każdemu kogo znam. Dzięki za wszystko

(44) Goja 28.01.2013

Czy można liczyć na Waszą pomoc także w temacie e-sądu tzn skutecznej obrony przed nakazami zapłaty a może takze w całkowitym pozbyciu sie przedawnionych długów i usunieciu z wszelkiego rodzaju rejestru dłużników po wygranych sprawach.Jeszcze jedno czy pomagacie moze takze w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej osobom ,które nie maja żadnego majatku? (w aktualnej rzeczywistości prawnej w Polsce?

(43) Monika z Przemyśla 22.01.2013

Komornik naliczył sobie swoje koszty w niebotycznej kwocie przez co trudno było mi sie pozbierać. Spłacała długi latami a tu na koniec taka niespodzianka. Dzięki wam komornik obszedł sie smakiem i sprawiedliwości triumfowała. Pozdrowienia dla Pana Przemka. Jest Pan aniołem.:-) :-) :-) :-)

(42) Andrzej 02.01.2013

Setka pism od komornika, ciągła obawa o jego wizytę, co rusz to nowy termin obowiązkowej wpłaty. Panie Sławku wielkie dziękuję. Od pewnego czasu sam nie wierzę że stan obecny można było załatwić w przeciągu miesiąca. Dałbym na mszę gdybym chodził do kościoła ale wolę pocztą pantoflową wychwalać was na wszystkie sposoby. Jeszcze raz wielkie dzięki.

(41) Na nowy rok 01.01.2013

Szczęśliwego nowego roku życzę wam a przede wszystkim Panu Sławkowi za pomoc jaką mi okazał. Teraz wiem że najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze a mój nowy rok na bank będzie nowy pod wieloma względami. Po oszustwie jakiemu dałam sie nabrać w Centrum Ochrony Dłużnika wy daliscie mi więcej za mniej a do tego jestem mocniejsza psychicznie i dopiero teraz mogę myśleć o przyszłości.