Księga Gości

 

Wyraź swoją opinię po skorzystaniu z naszych usług.
Dzwoń i pytaj.
Rozmowa nigdy nic nie kosztuje a może wiele wyjaśnić.

Jeżeli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z nami poprzez e-mail

biuro@komornikstop.pl
lub telefonicznie

783 60 40 30

Zastanawiasz się, czy jest jakaś możliwość pozbycia się komornika sądowego?

Oczywiście – pomożemy Ci znaleźć na to sposób! Nasz doświadczony zespół prawników w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowanie podejmie się każdej sprawy, począwszy od spraw związanych z różnorodnymi pismami odwoławczymi, aż po kompleksową wiedzę, jak nie dać się zastraszyć i oszukać przez komornika!

Zachęcamy do kontaktu! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zostawienia wypowiedzi w Księdze Gości 


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(230)
(60) Prawnik 09.07.2013

Pan Sławek na prezydenta, Pan Przemysław na premiera. Zrobią porządek z firmami wyłudzającymi przedawnione długi, dłużnicy nie będą płacić tego co dawno jest już nie do płacenia a firmy typu Presko, Ultimo, Prokura itp. pójdą z torbami, zapanuje szczęście i dobrobyt. Amen

(59) Agnieszka 08.07.2013

witam serdecznie mam dług w banku bph ok,6000zł,spłacałam nie regularnie .Od 2 lat nie pracuję mam niepełnosprawne dziecko,mam komornika od roku wpłacam po 400zł miesięcznie ,czasami zdarza się ,że nie mam na ratę wtedy komornik nęka mnie w domu.Spłaciłam już ponad 2000zł.

(58) Hania 08.07.2013

Bardzo dziekuję za pomoc Panu Przemysławowi, dzięki jego pomocy moje raty w alior banku z 2000zl spadły do 830zł. Polecam w 100%.

(57) Paweł 19.06.2013

Jak obiecaliście tak się stało. Raiffeisen zgodził sie na ugodę w niecały miesiąc a ja starałem sie prawie dwa lata. Komornik odwołany a jego koszty spadły do minimum. Jestem pod wielkim wrażeniem waszej pracy.
Serdeczne pozdrowienia dla Pana Sławka


(56) Michał 05.06.2013

a, kredyt w banku credit agricola stracilem prace i nie placilem rat Jednak splacilem cale zaleglosci plus biezace Nak za miesiac kwiecien i maj spoznilem sie ze solata Bank wypowiedzial mi umowe Mimo orob nie dopuszczaja zadnej mozliwosci dogadania

(55) Aga 03.06.2013Komornik w asyście swoich goryli w k

Komornik w asyście swoich goryli w kamizelkach kuloodpornych z napisem komornika wparowali do mnie na posesję. Normalnie w takiej sytuacji bym spanikowała. Ale właśnie wtedy przydał mi sie kontakt do was. Pan Sławek dokładnie przedstawił mi moje prawa a strach po prostu znikł. Komornik tak szybko jak wszedł na teren posesji tak szybko się z niej wyniósł. Następnym razem gadka była juz inna. Wielkie dzięki za pomoc.

(54) Madziunia 26.05.2013

Dług 38 000 zł w Euro Banku sprzedamy do Intrum Justiti. Miesiąc i sprawa wygrana w sądzie. Dług oddalony. Święty spokój dzięki wam na wikeend mam. W życiu bym nie pomyślała że taki nie pozorny serwis a taką ma skuteczność.

(53) Elunia 27.04.2013

Best czyli jedna z kilku firm w polsce które skupiają długi przedawnione chciała wcisnąc mi spory dług.Do kontaktu z wami nie miałam pojęcia o moich prawach.Nie było mi to potrzebne aż do ostatniej sprawy.Tak na marginesie dziwie się że za porady telefoniczne nie bierzecie żadnej kasy ale z drugiej strony tym zyskujecie przewagę nad konkurencją.Dzięki wam udało mi sie wygrać z tymi oszustami.Wielkie dzięki

(52) Krystyna 10.04.2013

Dzięki wam spółdzielnia mieszkaniowa odwołała komornika a ja jak człowiek mogę spłacać swoje długi. Szczere podziękowania dla Pana Sławka. Dzięki Pana podejściu inaczej widzę kolejny dzień.

(51) Kinga 04.04.2013

Dam na mszę za waszą pomoc i to że Euro Bank przy waszej pomocy obniżył mi ratę z 1840 zł na 790 zł.Cuda się zdażają ale bez was nic bym nie zrobił.