Księga Gości

 

Wyraź swoją opinię po skorzystaniu z naszych usług.
Dzwoń i pytaj.
Rozmowa nigdy nic nie kosztuje a może wiele wyjaśnić.

Jeżeli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z nami poprzez e-mail

biuro@komornikstop.pl
lub telefonicznie

783 60 40 30

Zastanawiasz się, czy jest jakaś możliwość pozbycia się komornika sądowego?

Oczywiście – pomożemy Ci znaleźć na to sposób! Nasz doświadczony zespół prawników w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowanie podejmie się każdej sprawy, począwszy od spraw związanych z różnorodnymi pismami odwoławczymi, aż po kompleksową wiedzę, jak nie dać się zastraszyć i oszukać przez komornika!

Zachęcamy do kontaktu! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zostawienia wypowiedzi w Księdze Gości 


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(230)
(70) Valmir 29.09.2013

Moja przygoda z Intrum Justitia skończyła sie w momencie kontaktu i współpracy z wami . Wcześniej motali i straszyli na spółkę z komornikiem. Ja nieświadomy człowieczek tańczyłem jak mi zagrali. Teraz to oni zwracają mi bezprawnie pobrana kasę a komornika chyba do dzisiaj boli dupa od kopniaka jaki mu zadałem. Masakra co w tej Polsce sie dziej. Dzięki jeszcze raz

(69) Inga 18.09.2013

Bph do wczoraj uważany przeze mnie za nieugięty w negocjacjach jednak został zdobyty. Rata 500 zł ( wcześniej 1200 zł ) , komornik odwołany a na deserek przy jednorazowej wpłacie 1500 zł tytułem wpłaty uwiarygodniającej anulowane odsetki ustawowe. Fiu Fiu. Po nogach będę was całowała.

(68) Mariusz 11.09.2013

Ultimo oddało powtarzam oddało 8376,52 zł które przywłaszczyli poprzez działania komornik na podstawie nakazu zapłaty wydanego w sądzie Lublin-Zachód. Tak wiem też bym w to nie uwierzył że takie cuda sie zdarzają ale to mi oddali więc ZWYCIĘSTWO. Wielkie GRATUALCJE dla Was Panowie. Bez was, waszej wiedzy i podejścia nie udałoby się . Właśnie takie miejsce jest potrzebne. Uruchomię pocztę pantoflową żeby odwdzięczyć się wam za waszą pomoc.

(67) T 29.08.2013

no bez przegiecia pijawka chce pomocy

(66) Zespół Komornikstop.pl Do Pana Komornika 28.08.201

Z przyjemnościa ale musi Pan najpierw byc dłuznikiem . Przykro nam ale komornikom nie pomagamy.Bez urazy

(65) Komornik Nowy Tomyśl 27.08.2013

Jestem Komornikiem od 2011 r wydaję sie że zawód ten powinno się zlikwidować ja niemam pracy wy też byście nieistnieli, stawki i tak juz są żenująco niskie 15 % 8% i 5% a zresztą trzeba je sobie najpierw wyegzekwować może pomożecie mi wyegzekwować w kilkunastu sprawch moje opłaty w których to dłuznicy wpłacili kwoty bezpośrednio do wierzycieli , zaznaczam dla ułatwienia że dłużnicy przebywają w UK oraz na terenie Niemiec wrazie pytań pisać. PS Pozostaną firmy windykacyjne

(64) Bartosz 23.08.2013

PRESKO i EOS w konfrontacji z wami = anulowanie nakazu zapłaty i zwrot bezprawnie pobranych pieniędzy. Wielkie dzięki. Jako 100% sceptyk przed kontaktem z wami mogę powiedzieć teraz tylko jedno. Warto było poszukać i was znaleźć.

(63) Marzena 13.08.2013

po 4 mcach walki z bankiem i komornikiem udalo sie!!!!!!!!!!! chce bardzo podziekowac panu Sławkowi bez niego nic bysmy nie zrobili za niewelkie pieniadze zrobil cud.bardzo bardzo dziekuje i zycze wszystkiego naj

(62) Asia 12.08.2013

Rowniez dzieki pomocy biura jeden z bankow a mianowicie Millenium poszedl na ugode na moich warunkach, chodzi o karty kredytowe. Czekam na kolejne rezultaty pozytywne. Warto polecic uslugi tych Panow, warto zaplacic pare groszy za wspolprace, i czlowiek przestaje myslec o samobojstwie. Bo roznie w zyciu bywa, kiedys same Banki wciskaly karty kredytowe, kiedys byla praca ale mozna ja stracic, i co wtedy? Jak to splacac... pozdrawiam Panow z biura Komornik.stop serdecznie!!!

(61) Adam 27.07.2013

Bardzo dziękuje mój dług został umorzony dzięki państwa pomocy.