Księga Gości

 

Wyraź swoją opinię po skorzystaniu z naszych usług.
Dzwoń i pytaj.
Rozmowa nigdy nic nie kosztuje a może wiele wyjaśnić.

Jeżeli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z nami poprzez e-mail

biuro@komornikstop.pl
lub telefonicznie

783 60 40 30

Zastanawiasz się, czy jest jakaś możliwość pozbycia się komornika sądowego?

Oczywiście – pomożemy Ci znaleźć na to sposób! Nasz doświadczony zespół prawników w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowanie podejmie się każdej sprawy, począwszy od spraw związanych z różnorodnymi pismami odwoławczymi, aż po kompleksową wiedzę, jak nie dać się zastraszyć i oszukać przez komornika!

Zachęcamy do kontaktu! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zostawienia wypowiedzi w Księdze Gości 


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(230)
(100) Adam 30.06.2014

Nigdy nie uchylałem się od obowiązku alimentacyjnego ale jak komornik przyciska to trudno chcieć i móc. Dzięki wam udało się doprowadzić do ugody z moją byłą partnerką i komornik poszedł w odstawkę. Nawet nie wiecie jaka ulga na mnie spłyneła. Teraz mogę wywiązywac się ze swojego obowiązku spokojnie budując moją przyszłośc. Dzęki jeszcze raz za wszystko.

(99) Zbigniew 11.06.2014

Długi ciągnęły się za mną od czasu jak moja działalność nie wypaliła. Próbowałem działać coś w tym temacie ale z marnym skutkiem. Najgorsze przyszło jak wyjechałem za granice a żona z dziećmi została tu w Polsce. Komornik z taką siłą i chamskim działanie zaatakował moja rodzinę chociaż żona nie miała nic wspólnego z moimi długami że tego samego dnia chciałam wrócić do Polski . Targały mną różne emocje włącznie z zakopaniem komornika w lesie. Ale właśnie wtedy szukając pomocy w internecie znalazłem was i od tej pory ja i moja żona jesteśmy mocniejsi , mądrzejsi i spokojniejsi o naszą przyszłość. Pozostał jeszcze tylko jeden wierzyciela z którym nie mamy podpisanej ugody ale to kwestia czasu. 4 komorników dzięki wam pozbyliśmy się a dług w końcu maleje. Dziękuję z całego serca.

(98) Józek 03.06.2014

Alimenty należy płacić i dobrze to wiem ale w sytuacji kiedy komornik zabiera mi kasę która należy się moim dzieciom szlak mnie trafia. Wy sprawiliście że komornika już nie ma a na dodatek udało wam sie dogadać z moją byłą żona a to juz zasługuje na nagrodę nobla. Super finał.

(97) Paweł 01.06.2014

Dzięki wam spółdzielnia poszła mi na ugodę i uniknąłem eksmisji. Ja i cała moja rodzina dziękuje wam z całego serca. Gdyby nie wy chyba pod mostem bym wylądował. Dziękuję bardzo

(96) Justyna 20.05.2014

Zastanawiałam się dlaczego takich kancelarii jak wasza nie ma więcej. Już wiem . W moim przypadku pracy było od groma a wierzycieli 6. I bądź tu mądry żeby wszystkich przekonać że komornik im nie jest potrzebny. Ja nie dałam rady ale z wami się udało. Dotychczas komornik zabierał mi połowę mojej wypłaty czyli po prostu pracowałam na niego bo praktycznie nic nie przekazywał do wierzycieli. Oni z kolei dostając ochłapy z mojego potracenia po prostu myśleli że ja nic nie mogę płacić i takie błędne koło. Teraz sytuacja jest klarowna. Płacę tym którym jestem winna bez zbędnego pośrednika ( czyt. komornik ). Moje długi faktycznie maleją z miesiąca na miesiąc. Dzięki za waszą pracę. Sama nie widziałam szans na jakiekolwiek wyjście tylko sznur był na horyzoncie.

(95) Waldemar 18.05.2014

Alior Bank można odhaczyć i to tylko dzięki wam. Sam męczyłem sie miesiącami a efekt gorzej niż marny. Zawsze jakiś palant odmawiał mi i mamił obietnicami. Dziękuje bardzo za waszą pomoc.

(94) Jerzyk 23.04.2014

To co przechodzę od roku powoduje że wątpię w nasz wymiar sprawiedliwości ale uzmysłowiłem sobie także to że właśnie taka kancelaria prawna jak wasza jest jedyną przeciwwaga dla tego całego bagna. Gratuluje.

(93) Sławek 07.04.2014

Dzięki wam dzisiaj jestem innym człowiekiem. Dzisiaj patrzę w przyszłość i widzę nadzieję. Przed kontaktem z wami byłem zastraszony, łatwowierny i naiwny. Każdy kto mógł to wykorzystał to a ja po prostu dawałem się kopać w dupę. Dzięki wam moje sprawy nabrały kolorów i już nie boję się pukania do drzwi, korespondencji czy telefonów. Osobiście dałbym wam nobla ale najlepiej będzie jak pozostawię po sobie krótki wyraz mojej wdzięczności.
Dziękuję bardzo. Dzięki wam jestem innym człowiekiem.


(92) Elżbieta 02.04.2014

Doprowadzenie do ugody z pomocą tego serwisu to pikus. Mi próba zajęła rok a i tak efektów nie było. Trudno samemu brać się za takie rzeczy. Dziękuję i polecam każdemu kogo bezsilność dobija.

(91) Sylwester 27.03.2014

Bank nie chiał wypłacic mi moich pieniędzy, komornik olewał mnie a wierzyciel unikał kontaktu. Okazało się że praconik banku nie miał stosownej wiedzy co powodowało nieswiadome wprowadzenie mnie w błąd ale dzięki wam ustawiłem go do pionu i zrobiłem mu darmowe szkolenie z przepisów prawa bankowego( dzięki wielkie dla Pana Sławka ). Komornik notorycznie wprowadzał mnie w błąd udzielając mi nieprawdziwych informacji ale i tu schował ogon i w konsekwencji waszych działań oddał mi kasę ale przepraszam nie usłyszałem. A co do wierzyciela to nie mam pretensji bo tak jak mnie komornik motał tak i wierzyciel slepo wierzył że komornik jest od tego żeby odzyskac kasę dla niego. BZDURA. Komornik zawsze będzie kręcił swoje lody i w dupie miał wierzyciela jak i dłużnika. Super Super Super. Cieszę się że jestescie i wasza pomoc ma realny wymiar. Polecam i dziękuję