Księga Gości

 

Wyraź swoją opinię po skorzystaniu z naszych usług.
Dzwoń i pytaj.
Rozmowa nigdy nic nie kosztuje a może wiele wyjaśnić.

Jeżeli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z nami poprzez e-mail

biuro@komornikstop.pl
lub telefonicznie

783 60 40 30

Zastanawiasz się, czy jest jakaś możliwość pozbycia się komornika sądowego?

Oczywiście – pomożemy Ci znaleźć na to sposób! Nasz doświadczony zespół prawników w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowanie podejmie się każdej sprawy, począwszy od spraw związanych z różnorodnymi pismami odwoławczymi, aż po kompleksową wiedzę, jak nie dać się zastraszyć i oszukać przez komornika!

Zachęcamy do kontaktu! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zostawienia wypowiedzi w Księdze Gości 


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(227)
(117) Irena 08.09.2014

Chciałabym podziękować za przygotowanie wniosku o upadłość konsumencją. Bez waszej pomocy nic bym nie zdziałała. Czekamy teraz na wynik i decyzję sądu. Pozdrawiam Irena

(116) Staszek 26.08.2014

Ultimo goliło mnie 2 lata a głupi myślałem że idę w dobrym kierunku. Śmiać mi sie chce że niewinny kontakt z wami spowodował że dług został anulowany a Ultimo musiało i oddało mi kasę którą pobierali dotychczas. Mistrzostwo świata ale nie oszukujmy się moja wiedza w tym temacie była mierna. Dzięki wieleki.

(115) Adam 18.08.2014

Dzięki waszej pomocy uratowałam swój dom przed łapami komornika. Śmieszne jest to że wierzyciel nie wystąpił z wnioskiem o tego typu egzekucję a jedynie komornik chciał sobie zarobić. Podła św...a. Sam będąc z czarnymi myślami zachowywałem się jak sparaliżowany z braku wiedzy. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc w mojej ocenie nieocenioną.

(114) Komornikstop.pl 09.08.2014

Oczywiście że kredyt na kredyt to pętla na szyję ale wielu jednak nie widzi w tym kroku niebezpieczeństwa.

(113) Siti 09.08.2014

Zamiast pożyczać pieniądze w sytuacji gdy człowiek ma już niż na glarde, lepiej chyba prubować zdobyć kasę w jakiś bardziej cywilizowany sposób. Czy nie lepiej zacisnąć zęby i próbować dorobić sobie jakieś pieniądze niż brnąć w jeszcze gorsze długi?(112) Emil 04.08.2014

Meritum Bank i Credit Agricole zdobyte. Ugoda dopięta na ostatni guzik i to tylko dzięki wam. Zastanawiam się jak mogłem być tak naiwny myśląc że dam rade z takimi instytucjami bankowymi poradzić sobie sam. Naiwność to wielka siła. Jeszcze raz po stokroć dziękuje wam za spokój jaki panuje we mnie i w moim życiu.

(111) Mirek 31.07.2014

Bardzo fajna strona

(110) Joanna 28.07.2014Bardzo bardzo mocno chce podziękować za dotychczasowa fachowa pomoc. Dzięki Państwu uzyskałam juz ugody z czteroma wierzycielami, walczymy dalej z Getin, Alior i kilkoma innymi i wierze ze dzięki Państwu dam rade... bardzo mocno polecam Państwa kancelarie...Nie tylko mi ale również wielu osobom uratowali Państwo Zycie!!! Wielki szacunek. Pozdrawiam. Joanna
(109) Jolanta 10.07.2014

W Credit Agricole zalegała 35 000 zł . Rok walczyłam o obniżenie raty i odwołanie komornika. Z waszą pomocą sprawę udało się załatwić w dwa miesiące. Cudowni jesteście.

(108) Adam 30.06.2014

Nigdy nie uchylałem się od obowiązku alimentacyjnego ale jak komornik przyciska to trudno chcieć i móc. Dzięki wam udało się doprowadzić do ugody z moją byłą partnerką i komornik poszedł w odstawkę. Nawet nie wiecie jaka ulga na mnie spłyneła. Teraz mogę wywiązywac się ze swojego obowiązku spokojnie budując moją przyszłośc. Dzęki jeszcze raz za wszystko.